LAMPA STOŁOWA PRZENOŚNA LED RGB sterowana aplikacją lub pilotem 8719514551718 WIZ

319,00 zł Brutto
259,35 zł netto
Dostawa: na zamówienie - 2 do 5 dni roboczych ( zachęcamy do sprawdzania aktualnej dostępności towaru )

LAMPA STOŁOWA PRZENOŚNA LED RGB sterowana aplikacją lub pilotem 8719514551718 WIZ

Ilość

8719514551718
8719514551718

Opis

Wykonanie
metal, tworzywo
Kolor
biały
Wysokość [mm]
183
Szerokość [mm]
160
Długość [mm]
160
Moc [W]
LED 13W 620lm
Barwa światła
2700–6500 RGB
Zasilanie [V]
230
EEL - klasa efektywności energetycznej
EEL LED ONLY (A++,A+,A) W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED (A, A+, A++). Niewymienne lampy LED.
Gwarancja
2 lata
Informacje dodatkowe
regulacja jasności, temperatury białego światła oraz pełnej palety kolorów - sterowana przy pomocy aplikacji WiZ Connected lub pilota ( 8718699789220 - 70,99zł )

Specyficzne kody

Lampa przenośna

Lampa stołowa WiZ Hero ma prosty wzór pasujący do nowoczesnych wnętrz. Umieść ją przy łóżku, na stoliku lub półce z książkami, by stworzyć przytulny kącik oświetlony wybranym przez Ciebie efektem świetlnym. Po podłączeniu do Wi-Fi masz do dyspozycji 16 milionów kolorów i możliwość regulacji barwy białej od ciepłej do światła dziennego. Działa z Asystentem Google, Alexa i skrótami Siri Shortcut.

WSPÓŁPRACUJE Z TWOIM ROUTEREM Wi-Fi

WSPÓŁPRACUJE Z TWOIM ROUTEREM Wi-Fi

Każde światło WiZ ma swój własny moduł Wi-Fi, co ułatwia inteligentną automatyzację i jest bezpośrednio, stale i niezawodnie podłączone do chmury w celu uzyskania aktualnych preferencji i ustawień. Stworzona przez nas architektura pozwoli Ci korzystać natychmiastowo z każdej żarówki WiZ osobno. Twoja prywatność jest chroniona przez anonimowe logowanie i połączenia szyfrowane TLS 1.2. Bezproblemowo. Wszystko jest w chmurze i działa z Twoim routerem Wi-Fi.

CO WYRÓŻNIA WiZ

Technologia rozwija się dynamicznie i skokowo w niemal wszystkich aspektach naszego codziennego życia, oprócz oświetlenia. A przynajmniej tak było... do tej pory!

64 000 odcieni bieli

64 000
ODCIENI BIELI

Wstępnie ustawione tryby oświetlenia

Wstępnie ustawione tryby oświetlenia
16 milionów kolorów

16 milionów
KOLORÓW

Dynamiczne tryby oświetlenia

Dynamiczne tryby oświetlenia

WiZ zapewnia całkowitą elastyczność dzięki 64 000 odcieni bieli i wstępnie ustawionym trybom dla dobrego samopoczucia. Twoje oczy zasługują na odpowiednią temperaturę i intensywność światła, aby skupić się na ekranie laptopa, przeczytać czasopismo lub stopniowo przygotować się do spania.

Teraz dzięki regulowanym kolorom i odcieniom bieli, eksperci WiZ zaprojektowali dynamiczne tryby oświetlenia, które całkowicie przyćmiewają wszelkie inne dostępne na rynku inteligentne produkty oświetleniowe. Podobnie jak wielkie utwory muzyczne, pomysłowo zsynchronizowane i dobrane, nasze tryby sprawiają, że każde pomieszczenie ma oszałamiającą atmosferę świetlną.

Po co mielibyśmy zadowalać się tym samym zakresem temperatury barwowej 2700 K, stosowanym przez naszych pradziadków, jeśli możemy mieć o wiele więcej? Inne firmy próbowały dostarczyć inteligentne oświetlenie, używając pojedynczej minimalistycznej opcji białego światła... ale podjęliśmy odważną decyzję, nie godząc się na kompromisy ani ze sprzętem, ani z oprogramowaniem i stworzyliśmy najlepszą technologię dla WiZ.

Wypróbuj ją teraz!

CO WYRÓŻNIA WiZ

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Z WŁASNĄ PAMIĘCIĄ

Każda inteligentna żarówka WiZ ma 2 MB pamięci flash, co wystarcza na płynne uruchamianie złożonego oprogramowania, zarządzanie bezpiecznymi aktualizacjami i przechowywanie tak wielu ustawień, jak potrzeba.

Pamięć ta pozwala także na wstępne załadowanie dynamicznych trybów oświetlenia, takim jak zawsze popularny "Kominek", hipnotyzujące "Nurkowanie w głębi" lub zabawne i jasne "Kolory pastelowe", dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowitymi trybami oświetlenia nawet bez smartfona w pobliżu.

Mamy przejrzyste i wymuszone aktualizacje, aby zapewnić aktualność wszystkich urządzeń z najnowszymi wymaganiami bezpieczeństwa. Nasze lampy mają dwa gniazdka układowe, z których jedno jest zarezerwowane do przechowywania kopii zapasowej oprogramowania sprzętowego na wypadek przerwania aktualizacji w celu zapewnienia ciągłego działania oświetlenia.

Interfejs API WiZ, obsługiwany przez Amazon Web Services, obejmuje bezpieczne uwierzytelnianie za pośrednictwem OAuth 2.0.

Z własną pamięcią

WŁAŚCIWA SIEĆ

Światła WiZ łączą się bezpośrednio z routerem na częstotliwości 2,4 GHz, co zapewnia szerszy zasięg niż 5 GHz.

Obecnie poszczególne routery Wi-Fi mogą kontrolować ponad 100 podłączonych urządzeń za pośrednictwem przekaźników. Ich anteny działają na dużych odległościach; rozszerzone sieci Wi-Fi w większości obszarów mieszkalnych i komercyjnych stają się obecnie normą.

WŁAŚCIWA SIEĆ

Wi-Fi pozwala dużej liczbie użytkowników kontrolować dużą liczbę inteligentnych żarówek jednocześnie, podczas gdy Zigbee ma ograniczenia, jeśli chodzi o zasięg i liczbę podłączonych urządzeń. Nasza architektura jest skalowalna, co umożliwia płynne działanie w domu o dowolnym rozmiarze, w ogrodzie i nawet zarządzanie 10 000 żarówek w jednej lokalizacji komercyjnej.

ULUBIONE TRYBY W POKOJACH

Ulubione tryby w pokojach

Cztery ulubione przyciski na pilocie WiZmote umożliwiają ustawienie niestandardowych ulubionych trybów dla każdego pokoju - wszystko odbywa się w aplikacji i jest automatycznie zapisywane w WiZmote.

Naciśnięcie przycisku ulubionego trybu 1 w salonie może włączyć inny tryb oświetlenia niż w łazience lub sypialni.

Co więcej, nasza opatentowana funkcja WiZclick sprawia, że ulubione tryby 1 i 2 będą dostępne także za pomocą przełączników.

BEZPIECZEŃSTWO I WSPARCIE

Twoja prywatność będzie chroniona przez anonimowe logowanie i szyfrowane połączenia w chmurze TLS 1.2. Interfejs API WiZ, obsługiwany przez Amazon Web Services, wymaga bezpiecznego uwierzytelnienia za pośrednictwem OAuth 2.0. Przejrzyste i wymuszone aktualizacje zapewniają zgodność wszystkich lamp WIZ z najnowszymi wymaganiami bezpieczeństwa.

Każda z twoich inteligentnych żarówek ma swoje unikalne hasło, które utrudnia włamanie.

Jeśli coś pójdzie nie tak, WiZ zapewnia wsparcie w sześciu językach w Europie i Ameryce Północnej za pośrednictwem czatu i poczty elektronicznej. Dlatego nie martw się.

W naszej Informacja o prywatności możesz przeczytać więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Koszt
KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW Darmowa!
KURIER DHL UPS POBRANIE KURIER DHL UPS POBRANIE Darmowa!
Odbiór osobisty w magazynie Odbiór osobisty w magazynie Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250 darmowa dostawa !

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć