Blog - whats new?

WIZ PEŁNA I KOMPLETNA KONTROLA

Nasza opatentowana technologia WiZ umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi inteligentnymi żarówkami przez sieć Wi-Fi, mobilne sieci danych, pilot na podczerwień lub istniejące przełączniki. Dostając więcej sposobów kontroli, masz wybór, w jaki sposób będziesz sterować swoim oświetleniem.

Lampy Azzardo do Twojego mieszkania

Projektowanie oświetlenia we własnym mieszkaniu, nie jest rzeczą łatwą. Proces wymaga nie tylko znajomości produktów oświetleniowych, ale także wyczucia gustu. Jednym aspektem jest rozplanowanie tego, w jakich konkretnie miejscach mają znajdować się konkretne lampy. Natomiast drugim, również niezwykle ważnym detalem, jest dopasowanie idealnych lamp pod względem swojego wyglądu oraz funkcjonalności. Sprawdźmy zatem, jakie propozycje przygotowała dla nas znana marka oświetlenia Azzardo.

Oświetlenie w Twoim Domu – planowanie właściwego oświetlenia

Planowanie właściwego oświetlenia bywa czasami kłopotliwe – nie zawsze wiemy jaki końcowy efekt osiągniemy ponieważ zależy on od wielu czynników. Wiązka światła zmienia się w zależności od zastosowanej oprawy oświetleniowej jak i użytego w niej źródła światła.

Wybór lamp do ogrodu.

Wbrew pozorom oświetlenie ogrodu jest bardzo istotne. Przede wszystkim pozwala na oświetlenie okolicy po zmroku. Dzięki temu możliwe będzie przemieszczanie się po ogrodzie, bez obawy, że zniszczy się rabatki czy inne rośliny w ogrodzie. Jest to po prostu dla bezpieczeństwa osób, jak i otaczającej przyrody. Nie mniej jednak oświetlenie w tym miejscu dodatkowo dodaje uroku ogrodowi i pięknego wyglądu.

Lampy do salonu

Jeśli chodzi oświetlenie w salonie, to spełnia ono nie tylko swoją podstawowe zadanie. Wszak wszystkie lampy umieszczone w tym pomieszczeniu nie tylko mają je oświetlać, ale również zdobić. Dlatego właśnie lampy do salonu dostępne są w tak wielu różnych kształtach, wielkościach i rodzajach

Oświetlenie do kuchni

Kuchnia przede wszystkim służy do przygotowywania posiłków. Dlatego właśnie odpowiednie oświetlenie tego pomieszczenia jest bardzo ważne i może wpłynąć na sprawność pracy. W związku z tym wybiegając oświetlenie kuchni, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, w jakim miejscu lampy będą umieszczone.

Oświetlenie pokoju dla dziecka

Jeśli chodzi o pokój dziecka, to wiadomo, że musi być on wyposażony w odpowiednio przystosowane elementy. Dotyczy to również oświetlenia. W pokoju najmłodszych nie można umieścić zwykłych lamp. Najczęściej wybierane oświetlenie pokoju dla dziecka to takie lampy, które mają konkretne kolory, a także kształty.

Pokój dziecięcy – wskazówki dobrego oświetlenia.

Pokój dziecka to bardzo wyjątkowe miejsce — musi być przytulny, ładny, komfortowy oraz funkcjonalny. Ważnym elementem składającym się na całość jest oświetlenie. Aby dobrze spełniało ono swoją funkcję, należy zainstalować w nim kilka łączonych źródeł światła – punktowe oraz rozproszone.

Lampy HUE Philips - co powienieneś wiedzieć ?

Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest System Philips Hue, daje wiele możliwości i sprawia, że codzienność staje się bardziej komfortowa. Jakie możliwości daje ten system? Wbudowany czujnik geolokalizacji sprawia, że dom rozświetla się, gdy się do niego zbliżamy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć