Lista produktów marki BPM

BPM Lighting to uznana firma na rynku oświetleniowym, która słynie z oświetlenia architektonicznego i technicznego. Powstała w roku 1992 i od razu zyskała wierne grono klientów.

BPM Lighting to uznana firma na rynku oświetleniowym, która słynie z oświetlenia architektonicznego i technicznego. Powstała w roku 1992 i od razu zyskała wierne grono klientów. Produkty sygnowane marką BPM znane i kupowane są nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Szczególnie cenione są za precyzję wykonania, funkcjonalność i oszczędność.

Oświetlenie BPM Lighting to przede wszystkim nowoczesne oczka halogenowe, lampy wbudowane i podtynkowe oraz energooszczędne kinkiety LED, które doskonale dopasowują się do aktualnie panujących na rynku trendów. W naszym sklepie internetowym Luna Optica znajdziesz niezwykle bogatą gamę oświetlenia hiszpańskiej firmy BPM. Oferujemy lampy w różnych wariantach, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem naszego asortymentu są atrakcyjne ceny. Prezentowane przez nas oświetlenie BPM Lighting to wysokiej klasy produkty, które powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych surowców, m.in. aluminium oraz włókna szklanego z żywicy akrylowej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć