Kategorie

Lista produktów producenta: ALURO

Rosnące nieustannie zainteresowanie stylem industrialnym sprawia, że coraz więcej producentów inspiruje się nim przy tworzeniu elementów wyposażenia wnętrz. Trent ten nie omija również branży oświetleniowej.

Rosnące nieustannie zainteresowanie stylem industrialnym sprawia, że coraz więcej producentów inspiruje się nim przy tworzeniu elementów wyposażenia wnętrz. Trent ten nie omija również branży oświetleniowej. Najlepszym tego dowodem jest oferta marki ALURO, która zasłynęła zarówno wśród architektów, projektantów, jak i klientów indywidualnych ręcznie robionymi lampami o loftowym charakterze.  


W bogatej ofercie oświetlenia, dostępnego w sprzedaży w sklepie internetowym LunaOptica.pl można znaleźć szereg produktów młodej polskiej marki ALURO. W szczególności klientom ceniącym przemysłowy klimat w domowych wnętrzach, polecamy lampy wiszące i podłogowe, które znajdą zastosowanie w kuchni, salonie, jadalni, sypialni czy gabinecie. 


Lampy marki ALURO to sprawdzony sposób na wykreowanie niebanalnych przestrzeni. Dodatkowym atutem oferowanego przez firmę oświetlenia jest wysoka jakość użytych materiałów, w tym metalu, szkła i drewna, oryginalne wzornictwo lamp oraz umiejętne wkomponowanie w nie dodatków w stylu retro.  


Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oświetlenia ALURO, którą prezentujemy na stronie naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów, liczne promocje oraz fachowe doradztwo w doborze wyjątkowego oświetlenia wewnętrznego. Zapraszamy!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów