Kategorie

Lista produktów producenta: ELSTEAD

Elstead Lighting to brytyjska firma oświetleniowa z niezwykle bogatą tradycją i doświadczeniem. Początki jej istnienia sięgają roku 1686, kiedy to w Anglii zaczęły powstawać pierwsze ręcznie kute lampy. 

Elstead Lighting to brytyjska firma oświetleniowa z niezwykle bogatą tradycją i doświadczeniem. Początki jej istnienia sięgają roku 1686, kiedy to w Anglii zaczęły powstawać pierwsze ręcznie kute lampy. Mimo upływu lat, Elstead pozostaje wierna tradycyjnym metodom rzemieślniczym i wciąż wykonuje ręcznie swoje produkty. Lampy Elstead cieszą się dużą popularnością w Polsce i całej Europie.


Na asortyment angielskiej firmy składają się przede wszystkim lampy w stylu vintage. Wiele tu nawiązań do dawnych epok i klasycznego wzornictwa, co oczywiście nie oznacza, że firma nie posiada propozycji w stylu nowoczesnym. Świeży i nowoczesny design również nie jest obcy doświadczonej marce. Oferta Elstead jest niezwykle bogata i zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie.


W sklepie internetowym Luna Optica znajdziesz lampy Elstead wiszące oraz stojące. Oferujemy stylowe żyrandole oraz bardzo gustowne kinkiety. Na uwagę zasługują również lampy stołowe, które świetnie sprawdzą się w salonie lub gabinecie. Prezentowane przez nas lampy Elstead to najlepsza jakość wykonania oraz wysokiej klasy materiały. Te lampy są zdecydowanie inne niż wszystkie, dzięki czemu pozwalają na stworzenie wnętrz nietuzinkowych i klimatycznych. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów