Kategorie

Lista produktów producenta: AQUAFORM

Aquaform to polska marka, specjalizująca się w produkcji nowoczesnego oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego.

Aquaform to polska marka, specjalizująca się w produkcji nowoczesnego oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku jest gwarancją wysokiej jakości produktów, cieszących się renomą zarówno wśród architektów i projektantów wnętrz, jak również klientów indywidualnych.  


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sklepu LunaOptica.pl, zgromadziliśmy w naszej ofercie szeroki wybór produktów marki Aquaform. Wśród nich można znaleźć setki produktów, takich jak reflektory, kinkiety, lampy stołowe, lampy wiszące, oprawy oświetleniowe i wiele innych elementów, utrzymanych w prostych formach.  


Opinia i informacje


Oświetlenie inspirowane geometrią jest znakiem rozpoznawczym marki, obecnej od lat na polskim rynku oświetleniowym. Minimalistyczny design w połączeniu z wysokiej jakości materiałami, użytymi do produkcji lamp sprawiają, że po oświetlenie Aquaform sięgają zarówno właściciele prywatnych mieszkań i domów, jak również obiektów takich jak hotele cz restauracje.


Bezkompromisowe pod względem wykonania oświetlenie marki Aquaform nagrodzone zostało takimi nagrodami jak choćby Reddot Design Awards. Jednocześnie produkty, teraz oferowane w naszym sklepie online, dostępne są w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 1297 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 1297 elementów